piątek, 13 stycznia 2012

Amanda Seyfried

Pomyślałam, że dziś napiszę coś o Amandzie Seyfried. Polubiłam ją po obejrzeniu Listów do Julii, gdzie akcja odbywa się w Weronie. Mam do tego filmu wielki sentyment, ponieważ zwiedziłam te miejsca, gdzie kręcono sceny i widziałam ten go niedługo po powrocie z Włoch. Ile ja bym dała, żeby tam znów wrócić, USA i Italia to miejsca, w których w przyszłości chciałabym zamieszkać. Na razie pozostaje mi dalej uczyć się włoskiego i angielskiego i wierzyć, że marzenia się spełniają.
Ale miało być o Amandzie:

I thought that today I will write something about Amanda Seyfried. I liked her after watching Letters to Juliet, where the action takes place in Verona. I have for this movie great affection, as they toured the place where was filmed and saw that it soon after his return from Italy. How much would I give to go back there again, the USA and Italia is the place where I would like to live in the future. For now, I still continue to learn Italian and English, and believe that dreams come true.
But it was supposed to be about Amanda:


Urodziła się w 1985 roku w Pennsylvanii, ma niemieckie pochodzenie, zaczęła pracować jako modelka mając 11 lat. Jest znana głównie z filmów: Mamma Mia!, Dear John, Wredne dziewczyny, Chloe (dziwny film :O), Red Riding Hood, Jennifer's Body, ostatnio zagrała z Justinem Timberlak'em w In Time

She was born in 1985 in Pennsylvania, has a German origin, she began working as a model when she had 11. Amanda is known mostly from the movies: Mamma Mia!, Dear John, Mean Girls, Chloe (strange movie: O), Red Riding Hood, Jennifer's Body, recently starred with Justin in Timberlake In Time.


Potrafi pięknie śpiewać, co na pewno każdy słyszał w musicalu Mamma Mia!, ja polubiłam piosenkę Little House, którą można usłyszeć w Dear John (przez dłuższy okres czasu męczyłam moją rodzinę śpiewając i grając na gitarze ten utwór na okrągło). Wystąpiła także w sesji w Vogue Italia. Co roku wysoko plasuje się w rankingach na najpiękniejszą kobietę, jej znakiem rozpoznawczym są długie blond włosy (marzę o takich), zielone oczy i bardzo jasna cera.

She can sing beautifully, as surely everyone has heard in the musical Mamma Mia!, I liked the song Little House, which can be heard in Dear John (a long time I suffered my family singing and playing guitar, this song over and over again). She also appeared in Vogue Italia in the session. Every year, ranks high in the rankings for the most beautiful woman, her trademark are long blonde hair (I dream about such), green eyes and very fair skin.Amanda kocha grać w tenisa, tańczyć, malować oraz wychodzić na spacery ze swoim psem. Gdy nie zostałaby aktorką, na pewno byłaby meteorologiem, bo pasjonują ją zjawiska meteorologiczne. Dba o zdrowie i figurę chodząc na siłownie i zostając witarianką (je tylko jedzenie nie przetworzone, nie poddane obróbce termicznej). Śmieszną plotką na jej temat jest, że kolekcjonuje jeansy.

Amanda loves to play tennis, dance, paint, and go for walks with her dog. When the actress would not, would certainly be a meteorologist, for her passionate meteorological phenomena. Cares about the health and figure walking to the gym and becoming vitarian (it is not only processed food, not heat treated). Ridiculous rumor about her is that it collects jeans.


Ja natomiast siedzę w mieszkaniu i staram się wziąć za naukę, ale cały czas coś mnie rozprasza, robię jakieś głupie rzeczy, tylko po to, żeby nie siąść do książek. Ach jak ja bym chciała być bardziej zorganizowana i pracowitsza!!!!
Dziś Pamiętniki Wampirów ;)
Jak ja mam się uwolnić od kolegi, który chce czegoś więcej, a ja traktuję go jak dobrego przyjaciela? Moje dobitne słowa też do niego nie docierają, a trwa to ponad 3 lata...

While I'm sitting at home and try to take a science, but all the time something distracts me, I do some stupid things, just not to sit for the books. Oh how I would like be a more organized and hard working!!
Today, The Vampire Diaries;)
How am I to break free from a friend who wants something more, and I treat him as a good friend? My emphatic word to him or do not arrive, and it takes more than 3 years ...20 komentarzy:

 1. uwielbiam Amandę! zauroczyłam się nią oglądając Dear John, a po Listach do Julii juz w ogóle mnie zabiła ;) nie wspomnę już o Dziewczynie w Czerwonej pelerynie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Amanda jest genialna !

  + zapraszam na rozdanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wiem co to znaczy bo po zwiedzeniu Paryża oglądanie filmów z nim w tle było genialne ! Amanda jest śliczna !

  OdpowiedzUsuń
 4. pierwsze 10 minut w tych butach miałam mieszane uczucia , ale potem juz super , jak tylko noga się przyzwyczai są bardzo wygodne ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ona jest piękna i do tego lubię jej głos. Poza tym oczywiście jest świetną aktorką :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie byłam w USA ale w Italii spędziłąm sporo czasu.....na małej wyspie obok Sycyli...na Panareii. Zakochałam się w tym miejscu i gdyby nie to, że jesień i zima to okres kiedy na wyspie nie ma ani jednej duszy już dawno byłabym tam na stałe! Na wyspie mieszka 80 osób, wszyscy sie znają....Na wzgórzach swoje wakacyjne domy mają Lenny Krawitz i słynny pan Gabbana. Dookoła kaktusy, palmy, morze...ah, ah, rozmarzyłam sięęę! Do tego Ci Włosi......tacy mili, gościnni, rodzinni :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. zawsze chcialam obejrzeć ten film, muszę to w końcu zrobić... :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam zarówno tę aktorkę jak i listy do Juli- świetny film;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Muszę powiedzieć że mam dokładnie tak samo jak ty....także uwiebiam listy do julii ( obejrzałam ten film ponieważ sama mam na imie julia ;) Dzieki temu filmowi polubiłam amande i zakochałam się we Włoszech!
  Pozdrawiam J.

  OdpowiedzUsuń
 10. hahaha Karabinieri..aaaaaa :D na całej wyspie było ich jakiś 10 i pamiętam, że baaaardzo ich nie lubiłam :P Podrywacze i zawsze w stanie wskazującym na alkohol :P hahaha

  OdpowiedzUsuń
 11. Śliczna dziewczyna!!!! Świetne zdjęcia!!!! bardzo mi sie podoba!!


  ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★
  pozdrawiam i zapraszam do mnie na nowy post!!!:*:*:*

  OdpowiedzUsuń
 12. Oglądałam dosyć sporo filmów z jej udziałem i za każdym razem zachwycam się jej urodą. Szczególnie lubię ją w filmie Dear John :) Świetna aktorka :) Pozdrawiam!

  www.sative.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. she is so beautiful and cute!! great pics!

  www.thestylebakery.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Jest przepiękna, uwielbiam ją :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Jak dla mnie ma cholernie nie proporcjonalne usta względem twarzy (chyba że mi się zdaje, ale wątpię). A kolesiem się nie przejmuj, przejdzie mu za jakiś czas.

  OdpowiedzUsuń