niedziela, 1 stycznia 2012

Noworoczne postanowienia

Nigdy nie prowadziłam bloga, więc pierwsze wpisy będą pewnie trochę żałosne...
Jednym z moich postanowień noworocznych jest właśnie rozpoczęcie pisania pamiętnika albo bloga, więc nie chcąc znowu odłożyć postanowień na dalszy tor, postanowiłam zacząć od dzisiaj. Nie mam talentu do pisania tekstów, chcę po prostu pamiętać co robiłam, o czym myślałam, co planowałam. . .
Moje życie jest bardzo nudne, nie chcę spędzić reszty życia jako ktoś, kto zmarnował wszystkie swoje szanse, żeby je zmienić. Nowy rok jest dobrym sposobem, aby zacząć iść w lepszym kierunku. Nie jestem odważna i pewna siebie, zawsze zostaje w tyle za innymi, brak mi zapału i silnej woli. Naprawdę chcę to zmienić, bo inaczej ani nie skończę studiów, które zaczęłam w październiku, ani nie zadbam o siebie i zostanę sama, jak taka stara, zgorzkniała stara panna z gromadą kotów ;)
Muszę wyjść ze skorupy, zacząć walczyć o swoje, bo życie przejdzie mi koło nosa, a to będzie wyłącznie moja wina. Praca, zdeterminowanie, silna wola, wiara w siebie i własne możliwości, tylko dzięki nim stanę się inna, mam nadzieję, że lepsza. Nie mogę zawsze mówić: Zaczynam od jutra, bo jutro pewnie powiem to samo. Chciałabym powiedzieć: zaczynam nad sobą pracować od dzisiaj!
Wszystkim życzę szczęśliwego Nowego Roku, spełnienia marzeń oraz planów ;*

                                                                                          

1 komentarz:

  1. Walcz o siebie Hani, bo jesteś kimś wyjątkowym! Ja w Ciebie wierzę:)

    OdpowiedzUsuń