poniedziałek, 9 stycznia 2012

Rachel Bilson

This week will be tough, but I'll try to find a few minutes to insert a short post.
I had to write about New York, but this will be on Wednesday.

Today, a few words and photos dedicated to Rachel Bilson. She comes from a family of filmmakers, thanks to the connections and the involvement of parents getting roles in films and series. We know she mainly from the Life of a wave, last game in a fun CW television series - Hart of Dixie (strongly recommended), plays the doctor, which is leading a boring life in New York decides to move to Alabama, to a small town.
Her favorite designer is Stella McCartney. She loves designs Coco Channel. He currently lives in Los Angeles, is a columnist for InStyle, works with DKNY. She loves vintage style, Kate Moss inspires her. In 2008, created her own clothing collection consisting mainly of black and white elements, which can easily fit in with the clothes of the existing cabinet. Her idea was to create a collection for use with young women.
Rachel's dress is divine, feminine and elegant, she could give me some of her clothes: D


Ten tydzień będzie ciężki, ale postaram się znaleźć kilka minut na wstawienie krótkiego posta.
Miałam napisać o Nowym Jorku, ale o tym będzie w środę. 

Dzisiaj parę słów i fotek poświęconych Rachel Bilson. Pochodzi ona z rodziny filmowców, dzięki tym koneksjom i zaangażowaniu rodziców dostawała role w filmach i serialach. Znamy ją głównie z  Życia na fali, ostatnio gra w zabawnym serialu telewizji CW - Hart of Dixie (polecam gorąco), wciela się w postać pani doktor, która wiodąc nudne życie w Nowym Jorku postanawia przenieść się do Alabamy, do małego miasteczka. 
Jest fanka mody, jej ulubioną projektantką jest Stella McCartney. Kocha projekty Coco Channel. Obecnie mieszka w Los Angeles, jest felietonistką do InStyle, współpracuje z DKNY. Uwielbia styl vintage, inspiruje ją Kate Moss. W 2008 roku stworzyła własną kolekcje ubrań składającą się głównie z czarno-białych elementów, które mogą z łatwością pasować z odzieżą z istniejącej szafy. Jej ideą było stworzenie kolekcji dla dostępne dla młodych kobiet.
Styl ubierania Rachel jest boski, kobiecy i elegancki, mogłaby mi oddać część swoich ciuchów ;D
U mnie wszystko się wali. Z mamą i rodzeństwem nie rozmawiałam od trzech tygodni, nawet w święta ;/ Dalej mi kładą kłody pod nogi, utrudniają wszystko, wyśmiewają, dlaczego? Bo jestem inna niż oni, bo nie siedzę tylko przed telewizorem i narzekam, jak moja rodzinka, tylko staram się coś w życiu zmienić, polepszać, eksperymentować. W rezultacie w ich oczach jestem śmieciem, idiotką, której się poprzewracało w głowie. Oni tylko potrafią oceniać, krytykować, a sami od siebie nie wymagają niczego. Strasznie to smutne.... Ciekawe kiedy teraz wrócę do domu na weekend... Będę się musiała usamodzielnić, bo usłyszałam dziś, że jak taka jestem mądra, to mam sobie szukać mieszkania i się od nich odciąć. Ciekawe za co, jak studiuję i nie mam kasy.

Na ósmą miałam angielski (zastanawialiśmy się w grupie, co Polacy mogą dać w prezencie Chińczykom. Trudne pytanie, bo co w Polsce nie jest Chińskie) i wróciłam do domu, a na 16 do instytutu matematyki na konsultację.

3 komentarze:

 1. mega styl!!!! bardzo mi sie podoba:):*:*:*:
  ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★

  obserwuje!!!
  pozdrawiam:):* i zapraszam do mnie na nowy post!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ohhhh I love love love her!!
  Following ;))

  XO,
  Lucija
  WLL

  OdpowiedzUsuń
 3. uwiebiam ją!
  MademoisellePoisson

  OdpowiedzUsuń